Quatar Airlines na Walentynki

Kategoria podroze

Quatar AirlinesMalediwy to kraj wysp, który głównie słynie z rybołówstwa i turystyki. Wyspy zlokalizowane są na Oceanie Indyjskim. Wczasy na Malediwach to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż przede wszystkim można uprawiać tu wiele sportów wodnych a także spokojnie odpoczywać na czystych plażach. Zaludnienie tego terytorium nastąpiło 500 lat przed naszą erą, a Malediwy maja bardzo urozmaiconą i bogatą historię. Przede wszystkim warto zobaczyć tutaj stolice Mele. Ważną rzeczą jest, że turystyka rozwija się głównie w miejscach, w których nie mieszkają tubylcy. Zapewniana jest jednak turystyka na bardzo wysokim poziomie.

Bilety lotnicze na Malediwy

Dzięki nowej ofercie linii Quatar Airlines możemy udać się na wczasy na Malediwy na walentynki. Linia lotnicza oferuje międzynarodowy konkurs zatytułowany „To Maldives, With Love.” Zwycięzcy otrzymają dwa bilety lotnicze na pokładach samolotów przewoźnika w klasie biznes. Z obojętnie jakiego portu lotniczego szczęśliwi gracze udają się na przepiękne wyspy, z przesiadką w porcie lotniczym Doha. W miejscu przesiadkowym pasażerowie otrzymają hotel.

Quatar Airlines

Pojawienie się Quatar Airlines w Polsce bardzo szybko zyskało spora popularność. Te linie lotnicze kilkakrotnie zostały uznawane za najlepsze linie lotnicze świata. Dzięki temu nasz kraj zyskał sporo nowych, ciekawych połączeń. Dzięki temu podróżnicy z naszego kraju będą mieli lepszy dostęp do dalekich kierunków, często przesiadając się na Bliskim Wschodzie. Ponadto linie oferują kierunki konkurencyjne dla takich przewoźników jak Finnair czy Lufthansa. Linie te oferują ciekawe połączenia z Indiami i Tajlandią. Oprócz Quatar Airlines możemy skorzystać z usług linii Emirates. Przewoźnik jest uznany za dość drogiego, ale bilety lotnicze do Kataru cieszą się dość sporym powodzeniem. Widać, że zarówno Emirates jak i Quatar Airlines bardzo dobrze czują się w europejskich portach lotniczych, skąd też szukają personelu.