Nowe połączenia z Kopenhagą

Kategoria podroze

KopenhagaKopenhaga uznawana jest za bardzo piękną, ale zarazem najdziwniejszą stolice naszego kontynentu. Rozrywki tutaj z pewnością nikomu nie zabraknie. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zalicza się Tivoli Park, czyli centrum zabawy, w którym można wyszaleć się przez cały dzień. Po zabawie warto przejść do zwiedzania wartościowych i ciekawych zabytków. Kopenhaga to miasto muzeów, stąd fani eksponatów nie będą się tutaj nudzić. Oczywiście największa atrakcje a jest Pałac Królewski.

Bilety lotnicze do Kopenhagi oferują linie SAS, otwierając z portem lotniczym w duńskiej stolicy coraz to nowe połączenia. Od 26 marca z Poznania zostaną otwarte nowe połączenia właśnie z Kopenhagą. Latać można będzie codziennie oprócz soboty i niedzieli. SAS otwierając wieczorne połączenia myśli przede wszystkim o klientach biznesowych, dzięki czemu zapewnia sobie nowych pasażerów. SAS oprócz połączeń z Kopenhagą z Poznania lata także z innych portów lotniczych jak Katowice, Gdańsk czy Warszawa.

Linia lotnicza SAS zadomowiła się w Polsce, szczególnie w porcie lotniczym w Poznaniu, skąd lata już ponad 15 lat. SAS był pionierem w wieku usługach jeśli chodzi o transport lotniczy a także wzorem dla innych linii lotniczych. Skandynawskie linie jako pierwsze latały nad obszarem polarnym, jako pierwsze wprowadziły całkowity zakaz palenia papierosów, a także umożliwiły pasażerom korzystanie z internetu.

SAS łączy się w okazyjnych cenach nie tylko z Kopenhagą ale także z Bergen. Bergen to jedne z najpopularniejszych miast Norwegii, które pod względem turystycznym wyprzedza nawet Oslo. Również do Bergen lata SAS z Warszawy już w cenie 460 złotych.

Coraz częściej turyści decydują się na korzystanie z usług linii lotniczych. Ostatnio bardzo popularna stałą się Skandynawia. Oprócz SAS do Norwegii wiele biletów lotniczych oferuje Wizz Air. W nowym roku otworzył nawet kolejne połączenia miedzy innymi ze Stavanger. Jako tanie linie lotnicze Wizz Air oferują aż 32 kilogramowy bagaż podręczny w cenie biletu.