Zwiedzaj Europę i świat z Lotem

Kategoria loty

Edycja szalona środa zdobywa coraz większą popularność wśród pasażerów. Lot oferuje coraz to bardziej atrakcyjne kierunki a także naprawdę niskie ceny na bilety lotnicze. Tym razem siatka połączeń jest tak obszerna, że promocja nie będzie trwała doby lecz 48 godzin. W bardzo niskich cenach możemy kupić bilety lotnicze do Niemiec a także innych krajów Europy. Za około 300 złotych polecimy do Odessy, Brukseli, Aten, Mińska czy Lwowa. Hitem nowej siatki połączeń są rejsy do Pekinu w cenie 1735 złotych. Pekin to bardzo ważne miasto w Chinach, które funkcjonuje jako duży ośrodek kultury, gospodarki i turystyki. Lot oferuje promocyjne ceny w datach od 15 września do połowy grudnia. Już za 305 złotych kupimy bilety lotnicze do Rzymu jednej z najbardziej popularnych stolic naszego kontynentu.

szalona środa

Wczasy w Rzymie to niezapomniana przygoda i mnóstwo atrakcji. Rzym to kolebka chrześcijaństwa, ale także naszej kultury, architektury i sztuki. Rzym to miasto zabytków. Przede wszystkim jest to Forum Romanum, Koloseum, Fontanna di Trevi, a także Schody Hiszpańskie. Największa atrakcją i głównym centrum miasta jest Watykan z Bazyliką świętego Piotra.

Oprócz połączeń zagranicznych Lot oferuje wiele lotów krajowych również w niskich cenach. W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami euro 2012 Lot wyprzedaje coraz to więcej biletów lotniczych i łączy polskie miasta. Już od czerwca będzie także czynny kolejny, warszawski port lotniczy w Modlinie. Ma być on głównie bazą dla tanich linii lotniczych. Od lipca zostaną przeniesione na to lotnisko wszystkie samoloty Wizz Air.

Polskie linie lotnicze odnawiają swoje barwy, jednak niezmiennie pozostawiają żurawia jako symbol, który towarzyszy przewoźnikowi już od wielu lat. Zmodernizowana zostanie flota, która będzie operowała na kierunkach długodystansowych. W tym roku lot zrezygnował z połączeń z Hanoi, gdyż te loty okazały się nierentowne. W tym roku polskiego przewoźnika czeka prywatyzacja, Jeszcze nie wiadomo oficjalnie, kto otrzyma udziały. Mówi się o tureckich liniach lotniczych a także o Lufthansie. W oddaniu Lotu w prywatne ręce pokłada się wiele nadziei a także widzi szanse w rozpropagowaniu tej linii lotniczej na cały świat.