Raj dla dzieci

Kategoria loty

Gdy my byliśmy dziećmi nie było tak dużo atrakcji dla najmłodszych co teraz. Musiał nam wystarczyć plac zabaw przy domu, lub park do którego zabierali nas rodzice. Szczytem możliwości było wyjście do Wesołego Miasteczka, ale nie było to za często. Ceny były dość wysokie i nie każdego było na to stać.

bilety lotnicze SAS

Teraz nasze pociechy mają dużo więcej możliwości. W naszym kraju powstaje coraz więcej miejsc przeznaczonych wyłącznie dla dzieci. Również dzięki otwarciu granic mamy możliwość wyjechania do parków rozrywki znajdujących się poza naszym krajem. Również osoby niezmotoryzowane mają możliwość odwiedzenia tych miejsc dzięki prężnie rozwijającej się pasażerskiej komunikacji lotniczej.

Możemy na przykład kupić bilety lotnicze SAS i polecieć do Danii do Legolandu. Nie musimy brać ekstra urlopu. Wystarczy mieć tylko wolny weekend i trochę gotówki, a nasze dziecko przeżyje przygodę, którą zapamięta do końca życia.

Wystarczy tylko mały zmysł organizacyjny by odpowiednio wcześnie zarezerwować miejsca w samolocie linii lotniczych SAS, które obsługują tą trasę w obu kierunkach. Można więc zarezerwować bilety tam i z powrotem w jednej firmie.

Dla niektórych osób jeden dzień w Legolandzie to za mało. Dla potrzeb turystów w Kopenhadze jest bardzo dobra baza noclegowa. Dla każdego znajdzie się miejsce.

Można pewnie też skorzystać z usług portali internetowych, które nie tylko sprzedają bilety lotnicze SAS, lecz również oferują pośrednictwo w rezerwacji miejsc noclegowych w Kopenhadze i nie tylko.

Dla moich dzieci wizyta w Legolandzie była niesamowitą przygodą. Dla mnie zresztą też. Mimo wieku byłem pod wrażeniem tych budowli z klocków Lego oraz całej organizacji parku. Niestety patrzałem na to wszystko oczami dorosłego, który nie ma co ukrywać ma dużo gorszą wyobraźnię niż dzieci. Jednak mimo wszystko nie żałuję tej wyprawy.

Pewnie gdyby nie rozwój transportu lotniczego w Polsce i fakt, że linie lotnicze takie jak SAS wchodzą na rodzimy rynek nie zdecydowałbym się na ten wyjazd. Może gdybym miał prawo jazdy byłoby łatwiej, ale niestety nigdy nie będę go miał. Pozostało mi więc tylko podróżowanie samolotem. Może i dobrze.