Noworoczna promocja skandynawskich linii

Kategoria loty

linie sasSylwester na Nami, czas wziąć się do pracy, tak też jest w przypadku Skandynawskich Linii Lotniczych SAS, które nowy rok rozpoczynają od ciekawej oferty promocyjnej. Wyprzedaż biletów lotniczych w niskich cenach to strategia tego przewoźnika od ładnych kilku lat. Do 12 stycznia 2011 roku linie SAS oferują jeszcze więcej biletów w atrakcyjnych taryfach, dotyczy to również wiosennych i letnich podróży. Promocja dotyczy biletów na połączenia do Kopenhagi, Oslo, Amsterdamu i Chicago.

Ceny są naprawdę niskie, bilety w jedną stronę, gdzie w liczone są wszystkie opłaty lotniskowe i podatki na trasach europejskich wykonywane z Polski kosztują odpowiednio: do Kopenhagi już od 249 zł, do Oslo od 315 zł, natomiast do Amsterdamu od 443 zł.

Standardem już jest, że w liniach SAS, w ramach biletu pasażerom przysługuje m.in. możliwość bezpłatnego nadania bagażu, a także co istotne możliwość wybrania dowolnego miejsca w samolocie oraz kolejne punkty w programie EuroBonus, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Trzeba się spieszyć, ponieważ rezerwacji musimy dokonać najpóźniej do 12 stycznia 2011 włącznie. Natomiast czas na dobycie podróży mamy w okresie pomiędzy 22 stycznia 2011 a 30 września 2011 roku, należy pamiętać, że z promocji wyłączony jest czas podróży pomiędzy 14 a 26 kwietnia 2011 roku, a także między 16 czerwca a 17 lipca 2011 roku.

Warto również wspomnieć, że Scandinavian Airlines System, czyli w skrócie SAS, to najlepszy w rankingu punktualności przewoźnik w Europie biorąc pod uwagę pierwszą połowę 2010 roku. 90,35% lotów SAS rozpoczęło się i zakończyło punktualnie z wyznaczonym, i ogłoszonym, pasażerom czasie. Jest to bardzo dobry wynik, tym bardziej patrząc na wyniki osiągnięte przez takie potęgi, w transporcie lotniczym, jak British Airways i Ryanair, które zdołały wypracować wynik na poziomie zaledwie 69%.