Nowa oferta Lufthansy w Polsce

Kategoria loty

Polskie porty lotnicze coraz bardziej się rozwijają. Przede wszystkim mniejszymi lotniskami interesują się przedstawiciele taniego latania. Polska zyskała także uznanie wysokokosztowych linii, między innymi Lufthansy. Niemieckie linie lotnicze oferują tanie loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia a także Rzeszowa. Z polskich portów lotniczych polecimy do Singapuru, a także różnych desygnacji w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej a także na Blisko wschód i do Azji.

Lufthansa

Lufthansa

Lufthansa to jedno z największych towarzystw lotniczych świata. Przede wszystkim stacjonuje swoje samoloty we Frankfurcie nad Menem a także w Monachium. Przewodniczy sojuszowi star Aliance. Lufthansa to przewoźnik, który pokazuje przywiązanie do niemieckiej tradycji. Samoloty tej linii lotniczej nazwane są od niemieckich miast. Główny oddział Lufthansy w Polsce to Warszawa.

Lufthansa oferuje loty z Polski

Lufthansa oferuje loty z Polski także już na kolejny sezon zimowy. Możemy kupić bilety lotnicze do Dusseldorfu, Monachium a także do Frankfurtu. W Lufthansie możemy kupić bilety lotnicze do Londynu i Brukseli. Lufthansa oferuje bardzo wysoką jakość usług, szczególnie dla klientów biznesowych. Niemieckie linie lotnicze wciąż podwyższają standardy i jakość usług a także modernizują flotę. W ostatnim czasie dużo słyszało się na temat zainteresowania Lufthansy wykupem Lotu, w który w tym roku będzie sprywatyzowany. Jednak przewoźnik nie potwierdził oficjalnie, jakoby był chętny zakupić Lot.

Wizz air

Nie tylko Lufthansa dba już o klientów na kolejny sezon. Szczególnie tanie linie lotnicze zaczęły już przedstawiać siatki połączeń. Wizz air zaoferował bogatą ofertę do kurortów górskich a także europejskich miast. Można bukować już bilety także w liniach easy jet. Regularni przewoźnicy muszą nadgonić z promocjami, aby nie zostać w tyle za przedstawicielami taniego latania. Lufthansa także oferuje wiele atrakcyjnych cen a także bonusy w związku z podróżowaniem niemieckimi liniami lotniczymi. Między innymi można zbierać mile wymienne na nagrody czy tańsze bilety.