Dokąd polecimy z Air France?

Kategoria loty

Air FrancePoczątek nowego roku to prawdziwy wysyp promocji i wyprzedaży biletów lotniczych. Zarówno tanie linie lotnicze jak i tradycyjni przewoźnicy zarzucają nas ofertami ciekawych desygnacji. Nie tylko przedstawiciele taniego latania starają się pozyskać klientów, choć ich oferty są najbardziej zachęcające. Bilety w Wizz Air czy Ryanair można kupić już za kilka złotych. W nowym roku wiele linii postanowiło otworzyć także nowe bazy i połączenia, gdyż coraz więcej turystów decyduje się na transport powietrzny.

Francuskie linie lotnicze nalezą do największych potęg rynku podniebnego. Air France od lat biją rekordy popularności a także sprzedają mnóstwo biletów. Również z początkiem nowego roku postanowiły otworzyć nowe kierunki. Do nowych desygnacji Air France należy miedzy innymi Kapsztad, Orlando czy Cancun.

Kapsztad to najstarsze miasto RPA. Turystów do wczasów w Kapsztadzie z pewnością zachęci mnogość zabytków a także różnorodność tego miasta. W Kapsztadzie możemy zauważyć wpływy brytyjskie i holenderskie. Miasto posiada także przepiękne plaże. Dużą atrakcją są także winnice. U stóp Góry Stołowej znajduje się bardzo atrakcyjna dzielnica The City Bowl. Dużym zaskoczeniem dla turystów z Europy jest cały koloryt tej dzielnicy, który tworzą liczne targowiska i jarmarki. Najczęściej turyści wybierają do zwiedzania Bulwar Wiktorii i Alfreda. Jest to miejsce zaopatrzone w wiele butików, restauracji i sklepów. W czasie słonecznej pogody wszyscy przyjezdni kumulują się na riwierze prowincji przylądkowej. Plaże oraz woda w tym miejscu zapewniają niezapomniane atrakcje. Po upałach można wybrać się do ogrodu botanicznego, w którym znajduje się ponad 7000 różnych okazów. Kapsztad to dobra opcja wczasów zarówno dla miłośników plaż i gór. Zycie nocne jest tutaj również bogate, jednak zdecydowanie w większej części odbywa się na świeżym powietrzu. Najważniejszym miejscem w górskich krajobrazach jest Góra Stołowa. Od lat jest drogowskazem wędrowców i żeglarzy.