Bilety lotnicze do Nowego Jorku

Kategoria loty

Nowy JorkLufthansa jest jedną z najpopularniejszych regularnych linii lotniczych a także należy do największego towarzystwa lotniczego na świecie. Oferuje pasażerom bogaty wachlarz usług w tym rozwija się coraz podziej pod względem technologicznym. Obecnie Lufthansa oferuje bilety lotnicze do Nowego Jorku a także Chicago, zarówno w czasie letnim 2013. Bilety lotnicze możemy kupic w cenie 1700 złotych. Lufthansa bardzo dba o klientów oferując luksus na pokładzie samolotów. Ostatnio stworzyła poradnik dla pasażerów, który ma pomóc klientom w szybkim i sprawnym pakowaniu swoich rzeczy. Nowy Jork to bardzo popularne miasto, oprócz Lufthansy połączenia oferuje tam również Lot.

Nowy Jork w Locie

Polskie linie lotnicze promowały trwałą promocję na bilety lotnicze do Nowego Jorku. Korzystne oferty możemy znaleźć w edycji szalona środa z Lotem, która głównie nastawiona jest na kierunki europejskie, ale także możemy odnaleźć przeloty krajowe i długodystansowe. Lot w tym roku bardzo zmodernizował swoją flotę, przez co ma szansę stać się jedną z najnowocześniejszych flot w Europie. Lot otworzył także kioski w porcie lotniczym na Okęciu, które usprawniają system odpraw. Lot pod koniec tego roku miał zostać sprywatyzowany, co jednak nie doszło do skutku. Na razie sytuacja na rynku lotniczym nie jest zbyt stabilna, dlatego nie opłaca się tworzyć aż tak poważnych inwestycji i podejmować ryzykownych decyzji.

Sytuacja na podniebnym rynku

Powoli dochodzimy do końca roku co sprawia, ze linie lotnicze będą podsumowywały zyski i straty. Wielu przewoźników musiało wycofać się z rynku albo przynajmniej zawiesić połączenia. Całkowitej kapitulacji doczekał się Spanair, a także węgierskie linie Malev czy polski Olt Express. Nowy rok przyniesie kolejne inwestycje i plany. Jednak teraz zarówno porty lotnicze jak i przewoźnicy będą musieli uporać się ze zmienną pogodą. Ostatnio w polskich portach lotniczych doszło do poważnego paraliżu z powodu zbyt gęstej mgły. Dlatego ucierpiało wiele lotnisk a przede wszystkim Warszawa, Wrocław i Gdańsk. Samoloty zostały przekierowane w inne miejsca.